Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszej stronie internetowej poświęconej  firmie Pedrollo. Mamy nadzieję, że  pomoże ona w doborze odpowiedniej pompy. Na stronie prezentujemy tylko niektóre produkty firmy Pedrollo, jeżeli nie znaleźliście Państwo oczekiwanej pompy lub informacji, prosimy o kontakt

 

  Pompy
  Peryferalne
  Pompy
  Odśrodkowe
  Pompy
  Samozasysające
  Pompy
  Głębinowe
  Pompy
  Zanużeniowe
  Pompy
  Pionowe


 

Producent najlepszych włoskich pomp wirowych. Asortyment znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Pedrollo Spa wykorzystuje wysoki poziom technologii  oraz automatyki, co jest najważniejszym czynnikiem w hierarchii polityki firmy. Wpływa to na poziom inwestycji oraz kontroli jakości w całym procesie produkcyjnym. Pedrollo produkuje około 2 000 000 pomp rocznie,które są dystrybuowanie w 160 krajach nadając Spółce uczycie  obecności na rynku światowym.

 
    W ofercie firmy "Luthmar" znajdują się również następujące pompy:
  Pompy
  Dozujące
  Pompy
  Krzywkowe
  Pompy
  Magnetyczne
  Pompy
  Śrubowe
  Pompy
  Wirowe
  Pompy
  Membranowe


 

Dystrybutor  m.in. pomp Pedrollo. Istniejemy już na rynku od 1998 roku. Z dumą  możemy pochwalić  się współpracą z naszymi klientami, którzy obdarzyli nas zaufaniem w doborze swoich pomp. Bogata oferta techniczno-handlowa pozwala nam na optymalne rozwiązanie większości problemów związanych z tłoczeniem mediów niezależnie od wymogów technicznych klienta jak również specyficznych warunków pracy.
Zapraszamy na naszą stronę  www.luthmar.com

 
 
Copyright by Luthmar - Pompy i Armatura Przemysłowa